Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie

Klauzula informacyjna dla korzystających z serwisu społecznościowego Facebook

 

                            

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UŻYTKOWNIKÓW PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWEGO

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Termy Uniejów”

spółka z o.o. ul. Polna 37 , 99210 Uniejów

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:

 

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGK „Termy Uniejów” sp z o.o. z siedzibą w Uniejowie, ul. Polna 37, 99-210 Uniejów.

Zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie C-210/16 Unabhängiges Landeszentrum für Datenschutz Schleswig-Holstein / Wirtschaftsakademie Schleswig-Holstein

GmbH, jesteśmy współadministratorami z operatorem portalu społecznościowego. Szczegółowe informacje dotyczące wzajemnych uzgodnień pomiędzy administratorami są dostępne na stronie: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum. Zasady przetwarzania Pani/a danych osobowych przez Meta

Platforms            Inc          są           dostępne             na           stronie: https://www.facebook.com/privacy/explanation.

Inspektor Ochrony Danych

Wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych. Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Pani/Panu praw związanych z przetwarzaniem danych. Z Inspektorem można kontaktować się w następujący sposób:

− listownie na adres ADO,

− przez e-mail: daneosobowe@termyuniejow.pl

Cele i podstawy przetwarzania

− Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia komunikacji w ramach konta na portalu Facebook, w szczególności odpowiedzi na reakcje, komentarze oraz prywatne wiadomości, a także w celach statystycznych oraz reklamowych realizowanych za pośrednictwem narzędzi dostarczanych przez Meta Platforms Inc. w oparciu o wyrażoną przez Panią/Pana zgodę – art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do momentu odwołania zgody.

Odbiorcy danych

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane:

− podmiotom współpracującym z Administratorem (np. kancelariom prawnym, firmom audytorskim, firmom serwisującym urządzenia, operatorom pocztowym i firmom kurierskim);

− naszym podwykonawcom i usługodawcom (podmiotom przetwarzającym), które świadczą usługi na rzecz administratora danych osobowych i którym te dane są powierzane (np. firmie świadczącej usługi IT, dostawcom hostingu); 

− innym podmiotom, gdy wynika to z przepisów prawa.

Przekazywanie danych osobowych

do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Meta Platforms Inc. z uwagi na globalny przepływ danych w ramach serwisów może przekazywać Państwa dane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego na podstawie standardowych klauzul umownych wiążących Meta Platforms Inc.

Prawa osób, których dane dotyczą

Przysługują Pani/Panu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: -  prawo dostępu do swoich danych;

-  prawo odwołania zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie komunikatu przez Facebook lub w/w adres;

− prawo żądania sprostowania (poprawiania) swoich danych;

− prawo żądania usunięcia, ograniczenia; − prawo do przenoszenia danych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne,  jednak ze względu na zasady działania portalu Facebook jest nieodłącznie związane z subskrypcją fanpage’a, komentowaniem czy reagowaniem na posty lub wysłaniem do nas prywatnej wiadomości. W przypadku przeglądania fanpage’a przez zalogowanego użytkownika dane statystyczne zbierane są automatycznie przez Meta Platforms Inc.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i profilowanie

Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i Pani/Pana dane nie są profilowane.

Prawo do wniesienia skargi

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, przez elektroniczną skrzynkę podawczą dostępną na stronie: https://www.uodo.goy.pl/pl/p/kontakt;  telefonicznie: (22) 53103 00).), jeżeli uzna Pani/Pan, że  przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Olszak 08-05-2023 23:55:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Andrzej Olszak 02-05-2018
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Olszak 08-05-2023 23:55:42