Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie

Informacja o podjętych działaniach zaradczych od smsserwer.pl


Szanowni Państwo!

W związku z incydentem, o którym informowaliśmy w poprzedniej wiadomości, przedstawiamy kompleksowe działania, które podjęliśmy oraz które planujemy podjąć w najbliższym czasie, w celu wykluczenia możliwości zaistnienia podobnego zdarzenia w przyszłości:

Przepraszamy, że pomimo naszego priorytetowego podejścia do kwestii bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości zabezpieczeń systemowych, co potwierdziły niezależne firmy przeprowadzające regularne testy penetracyjne naszej platformy, a także uzyskanie certyfikatu ISO 27001, iż nie zdołaliśmy uchronić Państwa w pełni przed tym atakiem. Dziękujemy Państwu za liczne wyrazy wsparcia oraz okazane zrozumienie i cierpliwość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Zapewniamy, że podatność wykorzystana do przeprowadzenia ataku została usunięta, a dostęp z nieautoryzowanych adresów IP zablokowany w celu zapewniania dodatkowej ochrony. Nasz zespół monitoruje także cały ruch sieciowy w celu identyfikacji wszelkiej podejrzanej aktywności.

Zapewniamy, że nasza platforma jest w tym momencie całkowicie bezpieczna i mogą Państwo realizować bieżące wysyłki.

Cały nasz zespół pozostaje do Państwa pełnej dyspozycji. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowego wsparcia, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: bezpieczenstwo@serwersms.pl

Z poważaniem
Daniel Zawiliński
Dyrektor Zarządzający wraz z zespołem SerwerSMS.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Olszak 08-05-2023 00:20:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Andrzej Olszak 24-04-2023
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Olszak 08-05-2023 00:20:45